MP3 Rocket

MP3 Rocket dla Mac

Sieć wymiany plików oparta na LimeWire

MP3 Rocket to sieć P2P zgodna z Gnutellą i BitTorrenta, która umożliwia pobieranie, oglądanie i słuchanie darmowej muzyki, filmów i wideo. MP3 Rocket jest bardzo podobny do FrostWire i teraz nieistniejący LimeWire , więc jeśli je znasz... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Interfejs z kartami
  • Łatwa nawigacja i wyszukiwanie

Wady

  • Wyszukiwania nie zwracają wyników

Nie dobry
3

MP3 Rocket to sieć P2P zgodna z Gnutellą i BitTorrenta, która umożliwia pobieranie, oglądanie i słuchanie darmowej muzyki, filmów i wideo.

MP3 Rocket jest bardzo podobny do FrostWire i teraz nieistniejący LimeWire , więc jeśli je znasz, korzystanie z aplikacji będzie bułką z masłem. Nawet jeśli tak nie jest, jest to łatwa w użyciu aplikacja, odpowiednia dla każdego, kto chce zacząć pobierać filmy, muzykę i inne treści - o ile oczywiście nie ma żadnych problemów związanych z prawami autorskimi!

Rakieta MP3 bazuje na zakładkach, które umożliwiają szybki dostęp do wyszukiwarki, list popularnych plików i torrentów, biblioteki udostępnianych plików, a nawet telewizji internetowej, radia, gier i czatu. MP3 Rocket może być również używany jako odtwarzacz audio i wideo, ale sądząc po tych cechach, nie jest on zbyt interesujący i nie oferuje niczego, co by naprawdę go wyróżniało.

Jednak głównym problemem z MP3 Rocket jest to, że po prostu nie działa poprawnie. Mimo, że instaluje on dobrze w Lion, wyszukiwania nie zwracają żadnych wyników z komunikatem informującym użytkowników, że Firewall może blokować komunikację z serwerem.

MP3 Rocket to dość przestarzały sposób na zdobycie muzyki, ale wciąż pozostaje popularną aplikacją na Windows, chociaż wersja na Maca nie działa poprawnie.

Najczęściej pobierane Wymiana plików i P2P na mac

MP3 Rocket

Download

MP3 Rocket 5.1.9

Opinie użytkowników o MP3 Rocket

Sponsorowany×