MP3 Rocket

MP3 Rocket 5.1.9

Sieć wymiany plików oparta na LimeWire

Zalety

  • Interfejs z kartami
  • Łatwa nawigacja i wyszukiwanie

Wady

  • Wyszukiwania nie zwracają wyników

Nie dobry
3

MP3 Rocket to sieć P2P zgodna z Gnutellą i BitTorrenta, która umożliwia pobieranie, oglądanie i słuchanie darmowej muzyki, filmów i wideo.

MP3 Rocket jest bardzo podobny do FrostWire i teraz nieistniejący LimeWire , więc jeśli je znasz, korzystanie z aplikacji będzie bułką z masłem. Nawet jeśli tak nie jest, jest to łatwa w użyciu aplikacja, odpowiednia dla każdego, kto chce zacząć pobierać filmy, muzykę i inne treści - o ile oczywiście nie ma żadnych problemów związanych z prawami autorskimi!

Rakieta MP3 bazuje na zakładkach, które umożliwiają szybki dostęp do wyszukiwarki, list popularnych plików i torrentów, biblioteki udostępnianych plików, a nawet telewizji internetowej, radia, gier i czatu. MP3 Rocket może być również używany jako odtwarzacz audio i wideo, ale sądząc po tych cechach, nie jest on zbyt interesujący i nie oferuje niczego, co by naprawdę go wyróżniało.

Jednak głównym problemem z MP3 Rocket jest to, że po prostu nie działa poprawnie. Mimo, że instaluje on dobrze w Lion, wyszukiwania nie zwracają żadnych wyników z komunikatem informującym użytkowników, że Firewall może blokować komunikację z serwerem.

MP3 Rocket to dość przestarzały sposób na zdobycie muzyki, ale wciąż pozostaje popularną aplikacją na Windows, chociaż wersja na Maca nie działa poprawnie.

MP3 Rocket

Download

MP3 Rocket 5.1.9

Opinie użytkowników o MP3 Rocket

Sponsorowany×